Jdi na obsah Jdi na menu

Rok 2006

Příspěvky

Vánoční cyklistický kapřík

23. 12. 2006

Den před Štědrým dnem jsme se potkali na přehradě na kole. No, jistě, když je zima taková jaká je, tak proč ne. Bylo asi 8°C nad nulou, tak hurá do sedel. Sestava Mara (dvakrát), Milek, Jirka a Dan vyrazila v deset od Vesla Kočičím žlebem nahoru. Pěkně piánko, pohoda, nikam nespěchat, vykládat. Projeli jsme celý hřbet až k Vevěří, kde jsme udělali nezbytnou fotkuna lávce a přes Zouvalku frčeli zpět do přístaviště. Ještě se zastavit u Luboše Lasla na vánočního panáčka výborné meruňkovice a všichni spokojeně jeli domů balit dárky a kapra.

Najeli jsme lehkých dvacet a bylo to moc fajn. Žeby začátek nové tradice?!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2006 | Fotografie: Vánoční kapřík 2006

Nova Author Cup 2006

14. 10. 2006

Copak jsem blázen, abych se cpal na bajkerskou akci, kde je dalších 2,5 tisíce bajkerů?! Ne, tam mne nikdo nikdy neuvidí. Ale časy se mění a s ním i názory a najednou stojíme na startu a koukáme na tu masu lidí, kde jsou do kola stejní blázni jako my. Co tady děláme? A jak jsme se sem vlastně dostali? Tak od začátku ...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2006 | Fotografie: Nova Author Cup 2006

Merida Bike Tour 2006

16. 9. 2006

Na novém kole jsem se postavil pouze jako doprovod Milka na start Meridy. Poprvé v životě jsem si zahrál na vyžírku a jel závod bez zaplaceného startovného. Myslel jsem si, že tou dobou budu po "sudetech", tak jsem se nepřihlašoval. No a navíc kolo prodělalo během týdne před startem kompletní servis. Ještě ráno v osm jsem nevěděl, zda bude připraveno na start. Ale Luboš udělal možné i nemožné a já odstartoval.
 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2006

Cannondale Rallye Sudety 2006

9. 9. 2006

Jako vrchol letošní sezóny jsem si stanovil "sudety". Jistě, proč si klást nízké cíle?!Naježdíno jsem moc neměl, ale o to víc jsme měl chuť si je dát. Přeci jen nevíme, kdy "zelení" zasáhnou a típnou tento závod krásnou krajinou úplně. Nepodařilo se mi sehnat žádného sparingpartnera, ale i tak jsem se těšil, že si to užiju. Dal jsem si předsevzetí jet svým tempem, kochat se a hlavně dojet.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2006

Hošek motor bike tour

2. 9. 2006

Již čtyři ročníky tohoto brněnského závodu proběhly bez nás. Zprávy se se o něm šíří ledajaké, tak jsem si řekl, že ho vyzkouším na vlastní kůži. Navíc jsem to pojal jako trénink na "sudety". Jel jsem se zaregistrovat již v pátek a ještě jsem na poslední chvíli přemluvil Jirku, ať se ke mně přidá. Vyfasoval jsem šťastnou třináctku a už se začínal těšit.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2006

Šela marathon 2006 aneb Hujerovic na Helfštýně

6. 5. 2006

Na Helfštýn jsme letos dorazili již po páté (tedy Milek již po šesté a tudíž patří ke stálicím ve startovním poli), tím ovšem vše klasické končí. Nastalo plno změn, tak nevím, kde začít. Snad tedy článek nebude moc zmatený.
 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2006