Jdi na obsah Jdi na menu

Cannondale Rallye Sudety 2006

9. 9. 2006

Jako vrchol letošní sezóny jsem si stanovil "sudety". Jistě, proč si klást nízké cíle?!Naježdíno jsem moc neměl, ale o to víc jsme měl chuť si je dát. Přeci jen nevíme, kdy "zelení" zasáhnou a típnou tento závod krásnou krajinou úplně. Nepodařilo se mi sehnat žádného sparingpartnera, ale i tak jsem se těšil, že si to užiju. Dal jsem si předsevzetí jet svým tempem, kochat se a hlavně dojet.
Měl jsem to štestí, že se se mohl ráno před závodem probudit v teplé posteli, v klidu posnídat a nestresován vyrazit na start. Vypadalo to krásný den, mlha se válela kousek nad zemí, sluníčko pomalu vycházelo. Bohužel, tímto pohoda skončila. Pár metrů za značkou Náchod mi ulétla Kona ze střechy!!! Moje chyba - ráno jsem se zakecal s Robertem a zapomněl připevnit kola páskama. Ach jo.
Na první pohled škody nebyli velké, ale jet se na ní stejně nedalo. Vytržená brzdová páčka z pístku, roztržené sedátky, dodřené rohy. Jenže ouha - protočená řídítka prorazila horní rámovou trubku. Tak na tom to fakt objet nešlo. Při představě sjíždění schodů z Hvězdy a plandající brzdou a prasklým rámem - kdo ví jak by to dopadlo!!
Tak jsem kolo posbíral, zajel se podívat aspoň na start. Akorát jsem ho stihl. Pokoukal jsem stánky, vrátil čip a vyrazil zpět. Slunce už svítilo o stošest a byl krásný den. Prožil jsme ho s holkama a Brožovýma v příjemné atmosféře.

Opravu kola jsme začal řešit téměř okamžitě, protože za týden jsme měli odjíždět s kolama a vozíkem na Šumavu. Naštestí Luboš Lasl je lepší než nejlepší a moc mi pomohl. Hned v pondělí ráno se narodil nový rám GT Zaskar Team, který dokázal během týdne osadit starými komponenty a již v sobotu jsem vyrážel na Meridu a v neděli na Šumavu. Ale o tom v dalších článcích.

Dan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář