Jdi na obsah Jdi na menu

Merida Bike Tour 2006

16. 9. 2006

Na novém kole jsem se postavil pouze jako doprovod Milka na start Meridy. Poprvé v životě jsem si zahrál na vyžírku a jel závod bez zaplaceného startovného. Myslel jsem si, že tou dobou budu po "sudetech", tak jsem se nepřihlašoval. No a navíc kolo prodělalo během týdne před startem kompletní servis. Ještě ráno v osm jsem nevěděl, zda bude připraveno na start. Ale Luboš udělal možné i nemožné a já odstartoval.
Obrazek
Mým úkolem bylo dělat Milkovi společnost a užít si to. Na startu bylo hafo bikerů a bikerek a přesně 674 jich dojelo do cíle. I Milek měl za cíl si to užít. Celou dobu jsme se těšili na škopek na občerstvovačce v Bukovince. A taky že na něj došlo! Sice byl nealko, ale ke chlebu se sádlem se výborně hodil. Kolo šlapalo jako hodinky a Merida uběhla bez problémů. Nemá smysl se vyjadřovat o trase, která byla beze změny a mně sedí.
Do cíle jsme se dotlačili i přes mohutný finiš necelé dvě minutky po třetí hodině (3:01:56,4). Nojo, to bylo to pivo. Ale za ten zážitek to stálo. Tento čas znamenal 447. místo na bedně a zasloužený langoš a pivo.
Tak za rok asi zase na ně přijedu!

Dan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář