Jdi na obsah Jdi na menu

Rok 2007

Příspěvky

Král Šumavy, část 1. Video a výsledky

26. 5. 2007

Zajímá Vás jak jsme dopadli? Dobře, zvládli jsme to. Máme Krále za sebou a je otázka jestli se tam ještě kdy vrátíme. Reakce nebyly příliš nadšené ani pozitivní. Ale o tom se dočtete v obsáhlejším příspěvku, který se již začal rodit na trati, ale zatím ještě nedosáhl písemné podoby. Dnes přidávám pouze výsledky a odkaz na docela pěkné video.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2007

Brněnská padesátka v novém

19. 5. 2007

ObrazekTak mám za sebou první letošní závod - Brněnskou padesátku. Teda vlastně ne - Brněnskou 52, teda taky ne, tak vlastně jak?! Letos to byl závod Brno - Černá Hora - Brno a ještě v tom někde figuruje Česká spořitelna. Oficiální délka: něco přes 70 km. A musí se nechat, že se zvětšující se délkou se zvětšuje i kvalita závodu. Ikdyž asi ne všichni se mnou budou souhlasit.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2007

Author Šela marathon 2007 /Milek/

5. 5. 2007

ObrazekJiž poosmé jsem letos s Lenkou vyrazil směr Helfštýn na Author Šela marathon. Mimořádně teplé a krásné počasí, které nás provázelo celý duben se náhle změnilo a zemědělci se mohli těšit na trochu vláhy. Já ale už tak ne. Pozorně jsem sledoval předpovědi počasí s mapkami srážek, které věštily pouze vodu. Když jsme ráno vstali a koukli z okna, byla předpověď potvrzena, mokro. Proto jsme Verdy radši nechali doma a vyrazili jenom s Lenkou.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2007 | Fotografie: Author Šela Marathon 2005