Jdi na obsah Jdi na menu

GT Zaskar Challenge 2007, Jedovnice

15. 9. 2007

ObrazekTakže do Jedovnic jsem jel, že se projedu na kole a protáhnu brčka před následujícím bajkováním s vozíkem na Šumavě. Mým cílem bylo závod objet a dojet. A to se podařilo. Nikam jsme se Milkem netlačili a v klidu si stoupli do dvou třetin startovního pole. Bylo dost chladno, tak jsem obdivoval ty, co vyrazili jen v krátkém. Počasí ale docela přálo, tak to bylo snesitelné pro nás i holčičí doprovod.
ObrazekOd startu se vždycky hodně závodí, protože se jede dlouho po asfaltu. Tentokrát jsme se nenechali vyprovokovat a jedeme si v klidu svoje tempo. Víme, jak je stoupání v Kotvrdovicích zrádné. V Senetářově zajíždíme do lesa a je vidět, že je méně závodníků – netvoří se špunt. Piánko se zahřívám, tak v následném stoupání ztrácím několik pozic. Milka mám kus před sebou, občas na dohled, ale ne a ne ho dojet. Ve sjezdu na první občerstvovačku se po dlouhé době kácím k zemi. V blátivém gajblu mi ujelo přední kolo. Ale nic se neděje, jen již nejsem tak čistý. První občerstvovačku míjím. Pořád je chladno a byť jedu jen na bidon, pití mám dost. Stoupání kolem potoka mne dost vysiluje, tak ani pak nemám sílu na následujícím rovném zpevněném povrchu bojovat. Snažím se spíše se psychicky srovnat a myslet na to, co mám ještě před sebou. Docela se mi to daří, tak stoupání směrem k Račicím zvládám bez ztráty kytičky a už se těším na bufet v Bukovince. Tam na mne čeká Milek a podává mi jednoho birella. Doplňuji energii a vydávám se na stíhací jízdu. Bohužel bez zapnutého motoru to jde dost špatně!
ObrazekBojuji tedy aspoň sám se sebou a snažím se ze sebe dostat maximum. Pár kiláků před cílem před sebou vidím Milka, ale již nemám sílu ho dojet. Tak projíždíme cílem pár sekund za sebou v čase, který Milek přesně určil před startem. Jsem úplně hotový, ani vyprošťovací pivo nezabírá. Chvilku se motáme v cíli, ale nečekáme ani na vyhlášení ani na tombolu (stejně nikdy nic nevyhraju) a vyrážíme. Milek s Lenkou domů a my s naloženým „autobusem“ na Šumavu. To ještě netuším, co mne čeká! GT Zaskar Challenge byl proti výjezdu s vozíkem z Prášil na Poledník procházkou růžovou zahradou!!!

Výsledky

PořadíČísloJménoPořadí kat.TeamČasPrům. v
1.1504Fajt Milan1CK HAKR Brno1:55:41,428,0
415.1456Hrčka Milan84Geodis3:17:07,716,4
416.1457Klimeš Dan266BBH Brno3:17:20,216,4

 

Náhledy fotografií ze složky GT Zaskar 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář