Jdi na obsah Jdi na menu

Rok 2008

Příspěvky

GT Zaskar 2008 pozvánka

17. 6. 2008

ObrazekVčera mi došla pozvánka na již devátý ročník GT Zaskar v Jedovnicích. Je to trochu moje srdeční záležitost, protože to je první bajkový závod, do jehož zákulisí jsem se podíval a s jehož organizací jsem pomáhal. Jeden rok (ten kdy se ještě startovalo v Líšni) jsem dělal předjezdce na motorce, Lucka s Kristýnou občerstvovali závodníky a Kukák závěrečného sběrače šipek. To byli časy, ach!

Ale proč to dnes píšu?! Protože mne zaujalo množství "cen", které organizátor Galant Brno v ceně startovného nabízí. Jen posuďte sami ...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: GT Zaskar 2007

Author Šela Marathon-Helfštýn 08 / Franta/

2. 6. 2008

FrantaTento příspěvek mohl mít trhákový podtitulek „Nováček na Helfštýně“, jak navrhoval Dan, když jsme se domlouvali, kdo něco napíše. Ovšem kdybych ho poslechl. Já už od mládí nerad poslouchám a tak žádný trhák, ale obyčejný příspěvek.

AŠM-Helfštýn mě lákal, kluci jej jezdí pravidelně, jejich dojmy jsou jen pozitivní, pro Milana je to vždy první závod sezóny. Tak jsem se rozhodl a po mé první letošní „Primaveře“, jako další závod sezóny zkusit náročnější trať, mezi které snad patří i Šela.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008

Author Šela Marathon 2008 /Dan/

15. 5. 2008

DanOd Šely již uběhlo pár dní a já mám chvilku hodit do extrerních pamětí pár písmenek.

Na Šelu jsme se fakt hodně těšil, ale zároveň jsem měl hodně velké obavy. Nej z počasí, které hlásili všelijaké, ale hlavně z fyzičky, která je (teda spíš není) kdovíjaká. Na kole jsem letos seděl párkát, pořádná vyjížďka žádná, spíš takové šmrdlání s vozíkem. Ale co už, blázni prý mají štěstí, tak do toho!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008