Jdi na obsah Jdi na menu

Rok 2008

Příspěvky

GT Zaskar Challenge 2008 /Dan/

9. 12. 2008

ObrazekZase uběhl rok a já se snažím do auta (díky bohu, mé mámě a Lucčiným rodičům za jeho velikost) narvat dvě kola, vozík, dvě děti, dvě odrážedla, trojkolku a mnoho dalších věcí. A navrh Bahariho - ten s námi loni nejel! A to vše na týden!! Protože ihned po jedovnickém závodě jedeme směr Šumava - sraz vozíčků za kolo. Ale však já to dělám rád a s úsměvem. :-))

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: GT Zaskar Challenge 2008

Merida Bike Adventure II. /Honza/

8. 12. 2008

Obrazek

Nakonec mě Dan přemluvil, abych zveřejni i moji verzi prožitků na BA 08. O organizaci, příjezdu, motivaci, ubytování a stravování napsal Dan, tak se soustředím na samotný průběh závodu.
Pravda, letos mi to docela šlape, ale.... oba mé starty na BA byly vždy v roli „trpícího“. I s těmito vzpomínkami svoluji k přihlášení na BA 08. Přece Dan jezdí maratóny a ostatní „masové“ akce, tak třeba nebude tak zle a po 10-ti hodinách jízdy budu držet krok i s ním.
 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: Merida Bike Adventure 2008

Nova Author Cup 2008 /Dan/

26. 11. 2008

ObrazekPřed pár měsíci přišel Milek s dotazem, zda opět vyrazíme na NAC. Geodis je opět jedním z partnerů (vizualizace tratě), tak jsme měli možnost využít zdarma startovné z první lajny a výhody VIP stanu. Takže vlastně ani nebylo nad čím váhat. Po loňské neúčasti se dá tato šílená masová panel story vydržet. Zvlášť když odměnou jsou jedny z nejhezčích výhledů, jaké jsou při závodech zažít. Vyrážíme!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: Nova Author Cup 2008

Na kole s Gary Fischerem

13. 11. 2008

Další milník našich bajkových životů je za námi. Po té, co se Milek potkal s Gary Fischerem na letošním Sportlifu, tak já jsem s ním vyrazil v neděli na vyjížďku. Pravda je, že se k nám přidalo ještě asi dalších 60 bajkerů, ale já se rád podělím!  

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: Vyjížďka s Gary Fischerem

Přes 3 vrchy Vysočiny - poznámka /Dan/

13. 8. 2008

ObrazekS odstupem času jsem si ještě vzpomněl na na dva momenty, které se udály před a během závodu. Hlavně ten první myslím stojí za zamyšlení!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: 3 vrchy Vysočiny 2008

Merida Bike Adventure 2008 /Dan/

12. 8. 2008

ObrazekJiž více než tři roky se s Jeníkem domlouváme na absolvování Bike – Adventure. Bohužel vždy nám do toho něco vlezlo – nemoci, rekonstrukce domu a jiné. Až letos už nebylo vyhnutí a po vydařené registraci (10 hodin po spuštění již byla všechny místa obsazena) víme, že jedeme. Vzhledem k prodělané operaci a následné dlouhodobé sádře mé dcery jsme do poslední chvíle nevěděli, v jaké sestavě na BA pojedeme. Naštěstí Laura sádru snáší docela dobře a tak jsme začali 14 dní před závodem řešit, kde budeme bydlet. Vše beznadějně obsazeno, ale nakonec se nám podařilo sehnat takový příjemný pension přímo v centru Příbrami. Tak už nic nebránilo tomu vyrazit.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: Merida Bike Adventure 2008

Kunčická šlapka 2008 /Dan/

5. 8. 2008

ObrazekNevím kde začít, aby to, co jsem zažil a chci vám popsat, mělo ten správný náboj a vy se u následujících slov bavili alespoň z části jako já v ten osudný víkend, kdy jsem vyrazil na Kunčickou šlapku. Asi musím začít hodně v dávných dobách ...

... za onoho času jsme s přáteli vyrazili do Kunčic v Jeseníkách, kde se nachází chata Sněžník, jejímiž majiteli jsou báječní lidé - Jana a Luděk. Luděk je nadšený bajker a vlastně Jana musí být taky, protože jinak by to nemohla vydržet! Slovo dalo slovo, vzájemné sympatie, pozvání a za pár měsíců vyrážíme do Kunčic znova, tentokát již s kolem na VIII. ročník Kunčické šlapky.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: Kunčická šlapka 2008

Bajk aktuálně /Milek/

23. 7. 2008

ObrazekMilek shrnul průběh i vyhlídky letošní sezóny do pár vět. Příjemné počtení ...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008

Přes tři vrchy Vysočiny 2008 /Dan/

22. 7. 2008

ObrazekAni jsem s tím nijak nepočítal, že bych letos na 3 vrchy vyrazil. Ale když před časem Milek přišel s dotazem, zda pojedeme, začal jsem nad tím přemýšlet. Milek nakonec sice nejel a my to pojali jen jako jednodenní akci a bylo to super. I když na druhé straně, tak těžkou padesátku jsem asi nikdy nejel.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008 | Fotografie: 3 vrchy Vysočiny 2008

Kalendář na rok 2008 - aktualizováno

21. 7. 2008

ObrazekPolovina sezóny za námi a tak přemýšlíme, co dál. V současné době nás zaměstnávají přípravy na devátý ročník BBH Šmelcovny, ale pak bude následovat ještě pár závodů: Hošek, cyklobraní, Jedovnice, Oderská mlýnice a závěrem asi  bude Jizerská 50.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Rok 2008