Jdi na obsah Jdi na menu

Bajk aktuálně /Milek/

23. 7. 2008

Krátká zpráva o současném stavu. Co se událo - přesně podle plánu jsem s Danem absolvoval Helfštýn, Starobrno a Brno-Černá Hora-Brno. Na Helfštýně byl s námi i Franta, který mě překvapuje svou fyzičkou. Dokonce byl kousek trati i přede mnou, ale závodnická nezkušenost ho nakonec srazila až za mě. Ale na jak dlouho...? Starobrno jsem jel pod názvem Cykloservislasl.cz. Vydařená akce, po které mi zůstal pěkný dres! Lubo ještě jednou děkuji! (Franta jel naštěstí krátkou, tak jsem se nemusel honit, ale celkem mi to jelo, nebo naopak Dan se trápil?) Týden nato jsme se všichni tři opět postavili na trať seriálu KPŽ v Medlánkách na letišti. Trošku mi vadila ta délka závodu, přes 70 km. Zároveň i profil trati, který dokonale znám. Ale Dan vloni tvrdil, že se to dá jet v pohodě, že to bylo rychlý. No co myslíte - KECAL!!! Trať sice rychlá, ale hodně náročná. Při stoupání z Lažan jsem toho měl plný kecky a černý myšlenky, ale pocit v cíli opět vše vynahradil. Takže za rok možná zase. Dan trať dal zase v pohodě, čekal na mě s pivem. Franta se trápil a měl nějaký řeči, že nikdy více. Ale dal to!

1.máje jsem oslavil aktivní účastí na předváděčce Scotta. Letos jsem si pojezdil na SPARK 30, krásný kolo. Zážitel byl umocněn i tím, že s námi jel prodejce, coby instruktor, a prakticky jsme si mohli s výkladem vychutnat přednosti fulla.... 

Koncem května jsem se opět vydal na 3 dny na vinařské stezky s napací Partnerství. Opět povedená akce! A 5.7. jsem se Lenkou s projel, dle neoficiálního názvu "Po stopách, kde se Pánbůh vysral", po vinicích z Velkých Pavlovic do Velkých Bílovic, kolem kapličky, kterou známe z filmu Bobule do Vrbice, pak přes Čejkovice,Čejč, Terezín a Bořetice (Kraví Hora) zpět. Tím názvem byla míněna poznámka na vyjímečnou úrodnou půdu (z hlediska vinařského) zdejšího kraje. Oficiální název, kvůli mé náboženské orientaci, neuvádím!

Takže plán plníme, ba naopak, možná překročím. 2.8. poorganizujeme Šmelcovnu, 31.8. se chystám na Hoška, týden na to KPŽ Jevišovka, 250m převýšení je pro mne lákavých. A opět po týdnu, 13.9. naše oblíbená Jedovnice - GT Zaskar. Jestli bude chuť, síly a počasí, tak 20.9. Odry. A pak už klííííd. Nebo že by ještě Author Nova Cup?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář