Jdi na obsah Jdi na menu

Na kole s Gary Fischerem

13. 11. 2008

Další milník našich bajkových životů je za námi. Po té, co se Milek potkal s Gary Fischerem na letošním Sportlifu, tak já jsem s ním vyrazil v neděli na vyjížďku. Pravda je, že se k nám přidalo ještě asi dalších 60 bajkerů, ale já se rád podělím! 
Sraz v deset na Prýglu. Žádné velké oficiality, úsměvy, dlouhé focení s kýmkoliv a Gary vyráží kvůli fotografům vpředu. Směr Šulák, nahoru nad Rozdrojovice, lesem k Jinačovicím.  Tam jedeme chvíli spolu, tak prohodíme pár slov. Nevypadá nijak zadýchaně a to jel většinu kopce ve stoje. Taky bych chtěl mít takovou fyzičku.
V Jinačovicích čekáme na celý peloton - je to pěknej různorodej balík ( XC, maratony, sjezdaři). Další focení, tak je čas si prohlídnout Garyho kolo: 29" s jeho jménem. Jak jinak. Stejně ho nejspíš sundal na stánku ze stojanu.
Počasí nic moc, ale neprší, je pohoda, tak vyrážíme dál směr Velká Baba. Nahoru to jde dobře, ale dolů do Řečkovic na mokrém listí většina z nás podcenila vzorek. Žádná krev, tak to snad ani nestojí za řeč.
Pak už je přejet Medlánky a z Hlubučku k sokoláku. Zde se fotíme a já s najetýma dvaceti kilometrama miziím. Většina ještě jela k Princezně na škopek. Gary taky. 
Byl to příjemný impuls k dalšímu bajkování. Díky za něj.

Dan 

 

Náhledy fotografií ze složky Vyjížďka s Gary Fischerem