Jdi na obsah Jdi na menu

Kalendář akcí na rok 2009 - aktualizováno

25. 1. 2009

S dalším bajkovým rokem už zase pokukujeme po tom, co nás čeká a kam bychom se rádi vypravili. Pár věcí již je jistých, pár je vysněných a taky je pár snad. Jistotou je samozřejmě Author Šela Marathon, který letos bude mít desátý ročník. Další (vlastně jen v pořadí) jistotou je X. BBH Šmelcovna!!! Milek na její přípravě pracuje již od zakončení devátého ročníku. Vyhrožuje, že to bude ročník poslední a tak se jistě je na co těšit.

No a taky v červnu vyrazíme do Lago di Garda. Máme tam nějaké resty a navíc se nám tam moc líbilo.

Milek komunikoval s Ludo Nazarejem a vypadá to tak, že Brno-Černá Hora-Brno se nepojede. Není v seriálu Kolo pro život a i dle mailu od samotného Ludy se spíše nic dít nebude. Snad nás mile překvapí.

 

02.05. Author ŠELA Marathon Helfštýn, Lipník n. B. www.selasport.cz
16.05. Starobrno Tour Obora, Brno volny.cz/starobrnotour/
??? Brno - Černá Hora - Brno Brno, Medlánky www.b50.cz
??? Kunčická šlapka Kunčice www.chatasneznik.cz
10.-16.06. Lago di Garda Itálie www.hobici.net
27.06. Znojemská 50 Šatov www.mohila.cz
18.07. Přes 3 vrchy Vysočiny Horní Cerekev www.trivrchyvysociny.info
01.08. X. BBH Šmelcovna okolo Prýglu

www.hobici.net

30.08. HM Bike Tour Brno www.hmbiketour.cz
12.09. Cyklobraní ČS a Koop Jevišovka www.cyklobrani.cz
12.09. GT Zaskar Challenge  Jedovnice www.galantbrno.cz
12.09.
Specialized Rallye Sudety
Teplice nad Metují http://redpointteam.cz/
??? Oderská mlýnice ČS Klokočůvek u Oder www.kolopro.cz
??? Nova Author Cup Josefův Důl www.novaauthorcup.cz

 

Uvidíme, co vyjde aneb jak napsal Milek na své stránky:

Velo a různé internetové bikové stránky se plní termíny maratonů na rok 2009. Jako každý rok si i já skládám svůj kalendář z pestré nabídky. Samozřejmě v něm mají své pevné místo moji oblíbenci.

Šela je jasná.
Nazarej s Brněnskou 50 či Brno-Černá Hora-Brno pořád mlčí, dokonce není ani v seriálu Kolo pro život. Že by měl potíže? Však "myslivci" už jednou úřadovali a nedivil bych se, kdyby zelený extremista, populista a politik se vším všudy Ander zase něco vymýšlel, jak nám sportovcům, něco překazit! Naslibovat cyklostezky, ale když se dostane ke korytu, tak skutek utek a vyráží proti nám, cyklistům!!! Prý v lese eroze a nepořádek. Ten slepoň snad v životě nebyl v lese, jinak by viděl, co nadělají bikeři za eroze, proti kterým tak zbrojí, a na druhé straně jak lesy a cesty ničí těžká mechanizace a koňská kopyta! Jak já tyhle populisty nesnáším!!!!!
Starobrno je náročné, ale máme ho kousek.
V červnu vzpomínané Lago di Garda.
Krátký Drásal na začátku července by se dal jet....
Podzim mi organizátoři trošku zkomplikovali. Jedovnici a Jevišovku (mj. i Sudety) dali na stejný termín 12.9. Ale Jedovnice je jasná, ta má prioritu nejvyšší! Už teď se těším.
Každý rok zařadím nějakou novinku, letos ještě netuším, kam se vydám. Láká mě maraton, který má ve svém názvu Scott. Uvidíme.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pepa - nadpis

8. 3. 2013 16:34

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

Sandra - nadpis

25. 2. 2013 14:17

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz