Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční BBH Kapřík 2009

10. 2. 2010

Sliboval jsem text brzy, ale zima je pěkná, tak proč sedět před počítačem a datlovat. Ale sliby se mají plnit po vánocích a před velikonocema, tak tedy ...

... bylo těsně před dnem D, kdy se měl konat dlouho plánovaný Kapřík 2009. Počasí bylo ovšem všelijaké - zima jak se patří, sněhu hafo. Nakonec přes různé varianty - pěší, hospodská jsme díky Lubošovi, který pár lidí dal dokupy vyrazili. A že nás nebylo málo! Přesně 10.

Vyrážíme Kočičím žlebem a teprve tedy se dozvídám, jaká je zima. Prý mínus 6!!! A to jsem nechtěl vyrazit pod mínus 3. Ale co, slunce svítí, nálada je dobrá, slivovička je taky. U Helenčiné studánky dáváme malé občerstvení a řešíme trasu. Volíme jen takovou decentní verzi - po hřebínku k Oboře, přes lávku a přes Zouvalku zpět. Však vidíte na mapě a fotkách.

 

Až na melé technické problémy způsobené množstvím sněhu a jednu náročnější zkratku vše proběhlo dobře. Do cíle jsme dorazili v plném počtu. O závěru v Grill baru se raději rozepisovat nebudu, abych nekazil dobrý dojem z celé akce.

Tak za rok snad zase. Dan

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční BBH Kapřík 2009