Jdi na obsah Jdi na menu

XV. BBH Šmelcovna

23. 8. 2014

Tak a máme za sebou již PATNÁCTÝ ročník výjezdu na Šmelcovnu! A opět stála za to.

xv.-bbh-smelcovna-021.jpg

Zkusím shrnout pár svých postřehů:

 1. Milek se snažil během úvodního slova shrnout, co se za těch předešlých patnáct let událo. Patnáct minut mu na to nestačilo, ale bylo to dojemné a fajn.
 2. Na startu se nás sešlo 27, 28. - Luboš, se přidal cestou. Pěkné číslo. Do cíle jsme dojeli všcihni. Sice po skupinkách, ale všichni. 
 3. Trasa vedla po stopách prvních ročníků. Tomu napomohla letošní žlutá barva památečních nálepek, takže žlutá tutistická po skalkách podél přehrady nesměla být vynechána.
 4. I přes lehký déšť, který se na nás snesl, nám počasí skvěle vyšlo. Důkazem toho je, že z Prýgl baru jsme odcházeli před osmou.
 5. Na nedostatek testosteronu v našich řadách si nemůžeme stěžovat, takže se i závodilo. Čímž se bohužel naše pole roztrhalo a na lávce pod Veveří nás bylo jen 13.
 6. Drobné technické problémy a nedobrovlné výlety mimo trať nás nemohly zastavit.
 7. Tentokrát jsme měli tři, resp. čtyři občerstvovačky (Osada ve Veverských Knínicích, bufet u Domašovkého rybníka, Šmelcovna a cílový Prýgl bar)
 8. Šmelcovna opět nezklamala. Jen kurňa ta fronta!
 9. Tři sponzoři se podělili o zabezpečení pitného režimu všech účastníků - Eda Sznapka, Luboš Lasl, alias cyklolasl.cz a Doppelmayr lanové dráhy.
 10. Příjemným překvapením byly dárkové poukazy na vstup do STARTRAC klubu a ponožky pro každého. Díky Tomášovi a Alešovi Krmíčkovým. 
 11. Jako malé poděkování Milkovi, že se díky němu každý rok potkáme, utužíme kolektiv, poznáme nové tváře a zkontrolujeme, kdo na čem jezdí, byl od Lucky koláč, šáňo a od Laury a Vandy ručně vyrobená medaile.
 12. Prýgl bar se jako cílovka opět osvědčil. 
 13. Příště prosím méně rumů, protože jsem po nich dostal hroznou několikahodinovou škytavku.
 14. Dostačné množství úsměvů, které jsem na všech viděl, je mi zárukou, že se všichni dobře bavili. A o tom to je.
 15. Jistý je, že za rok zase!

 

shrnul Dan

 

PS: chce někdo něco přidat?

 

 

Náhledy fotografií ze složky XV. BBH Šmelcovna