Jdi na obsah Jdi na menu

Různé okolo kol

Příspěvky

Světla na noční ježdění

30. 4. 2014

davca.jpgBěhem dvou týdnů jsem měl možnost vyzkoušet tři druhy osvětlení na noční ježdění. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol | Fotografie: Noční /Dan/

Giant Trance X2 27,5 Night Rider (Michal Jakubík)

7. 11. 2013

1383900_4844623254004_224600472_n.jpg

Tak přátelé, tady jsou mé dojmy z první vyjížďky na „Zabijákovi trailů“ jak ho vtipně nazval Peťan. Začnu asi posedem, který je překvapivě spíš do XC než endura, zdálo se mi že jsem víc nad předním kolem než jsem zvyklý, z čehož popravdě nejsem moc nadšený, ale to je asi otázka zvyku. Toto sousloví se mi dralo na mysl během vyjížďky mnohokrát a i tady ho budu zřejmě docela často opakovat, takže dále již budu používat jen zkratku OZ. Z kopce dolů se zasunutou sedlovkou to nemusí být až takový problém, ale tam kde musíte šlapat a přitom pracovat s těžištěm se mi zdálo, že jsem moc nad předním kolem, což nebylo úplně ono (OZ).  

 
Celý příspěvek

Endomondo

4. 4. 2013

Díky všudypřítomným "chytrým" telefonům můžeme sdílet, vyměňovat a porovnávat vlastní hobíkovské aktivity, stačí jen využít aplikaci endomondo a přihlásit se k "hobíkům".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol

Pařba

8. 11. 2010

 Příjemnou zábavu

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol

„Kolo pro Afriku“ v pavilonu M

4. 10. 2010

Již dříve ohlášeným zajímavým projektem, který v letošním roce doplní veletrh Bike Brno, je akce „Kolo pro Afriku“, jejímž cílem je podpořit cyklodopravu na africkém kontinentu. Návštěvníci můžou přinést starší, již nepotřebná, ale stále funkční jízdní kola na veletrh Bike Brno. Pořadatel akce se následně postará o jejich případný servis a dopravu do Afriky. Sběrné místo těchto kol bude umístěno v pavilonu „M“, který se nachází v blízkosti pavilonu F.
 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol

Ráno

23. 3. 2010

Důvody pro jízdu kolmo do práce jsou různé, například strach ze zbytkového alkoholu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol

Ankety ukončeny /Dan/

10. 2. 2010

ObrazekPo dlouhých předlouhých letech jsem se rozhodl ukončit fungování anket na "hobíkách". Svoji - hlavně pro mne - vypovídající hodnotu již splnily a tak se jejich čas nachýlil. Díky za vaše hlasy, a zajímá-li Vás, jak to vše dopadlo, zde je jejich přehled.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol

Změna je život /Dan/

9. 2. 2010

ObrazekPo několika připomínkách a taky dlouhém vývoji jsem se rozhodl zrušit úvodní stránku a taky "bikový pokec". Prostě jsem si musel přiznat, že nejsme ani diskusním servrem ani stránky s denodenními aktualitami. Tak doufám, že vám to nebude chybět. Malu náplastí vám snad může být skupina vytovořená na Facebooku. Najdete ji na http://www.facebook.com/group.php?gid=51157927460.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol

BIKEZONE.CZ, nikdy více /Dan/

4. 12. 2008

ObrazekTak jsem se zdravě nasr..! Nebo jsem akorát přecitlivělá duše, kterou decentně rozhodí, když obchodník nejn na svých www slibuje a pak nic. Ale i to bych pochopil, prostě se holt někdy nezadaří, ale dělat pak mrtvého brouka, to mne fakt vytáčí!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol

Panikuv blog

14. 11. 2008

ObrazekNevím, jestli tento příspěvek nepatří náhodou do kategorie video, ale jak by řekl klasik - na funkci to vliv nemá.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Různé okolo kol