Jdi na obsah Jdi na menu

BIKEZONE.CZ, nikdy více /Dan/

4. 12. 2008

Tak jsem se zdravě nasr..! Nebo jsem akorát přecitlivělá duše, kterou decentně rozhodí, když obchodník nejn na svých www slibuje a pak nic. Ale i to bych pochopil, prostě se holt někdy nezadaří, ale dělat pak mrtvého brouka, to mne fakt vytáčí!

Ale ať začnu od začátku:

Koncem srpna letošního roku, jsem se rozhodl, že odlehčím krapítek kolu své drahé ženy Lucky a pořídím je ultralehké pláště a duše. To je přece, dle rad odborníků to správné místo, kde se dá nejvíc ušetřit na váze za nejméně peněz! Zadám do vyhledávače Schwalbe Furious Fred Evo a jako nejlepší nabídku mi vyhledávač vyhodnotil jako nejlepší nabídku od brněnského BIKEZONU. No, paráda, jásám, aspoń ušetřím na poštovném.

Ušetřil jsem a nejen na něm, protože do dnešního pláště nemám. Po asi třech týdnech od objednávky píšu urgující mail. Jsem informován, že pláště bohužel nejsou, že někdy v 38. týdnu budou. Nejsou. Dávám jim na čas a po pár týdnech píši další mail. Tentokrát již je bez odezvy. Tak volám. Dostává se mi ujištění, že ikdyž pláště nejsou, budou. Mimochodem - v nabídce je mají pořád! A dnes již máme 49. týden a furt nic. Tak jsem psal mail - za telefon už nehodlám utrácet! Uběhly tři dny jako voda a jediné, co mám je potvrzení o doručení. A u toho asi zůstane.

Ale ať nejsem příliš radikální - až příště uvěříte nabídce BIKEZONU a objednáte si něco, je možné, že to i nedostanete.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Silvia - Znáte?

18. 3. 2013 10:46

Dobrý den, celý den. Nedávno vznikla revoluční metoda výdělku peněz, skvělá i pro maturanty. Pro mě to je skvělá možnost výdělku a penízky přibývají. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka. Čekujte www.CervenaCerna.cz