Jdi na obsah Jdi na menu

Rad-Challenge 07 - adrenalinový sjezd na kole

1. 6. 2007

ObrazekVzpomínáte ještě na Ski-Challenge? Ačkoli tato hra přišla s jednoduchým námětem a to co nejrealističtěji zpracovat sjezd na lyžích na nějaké světoznámé trati, díky perfektní grafice, realistickému fyzikálnímu modelu a možnosti sdílet s ostatními své výsledky přes internet z ní udělaly herní hit.

ObrazekTeď má k něčemu podobnému našlápnuto i Rad-Challenge. Opět zde můžeme narazit na grafiku srovnatelnou s mnohými komerčními tituly, stejně tak na vyvážený fyzikální model. S ním si užijete mnoho zábavy hned napoprvé (zvláště pády jsou velice vydařené) na to, abyste zajeli čas a zapsali se s ním mezi ty nejlepší závodníky, však budete muset dlouho a intenzivně trénovat.

ObrazekBez registrace máte k dispozici pouze základní trénink. Stačí však vyplnit pár základních údajů a dostanete přístup k prozatím jediné trati. Ta je však dost dlouhá na to, aby se vám hned neomrzela a dá se očekávat, že brzy k ní přibudou další.

DOWNLOAD, homepage, 33 MB

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mONisek - Super výdělek

18. 3. 2013 12:04

Hoj hoj! Letos koluje po internetu unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - skvělá i pro maturanty :-) Sama si takto vydělávám už od ledna a je to až neuvěřitelné.. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak beru takové peníze bez práce :-) Je to z návodu www.CervenaCerna.cz