Jdi na obsah Jdi na menu

Sám v přeplněném kupé /Dan/

6. 12. 2007

ObrazekJenže ráno na Moravské Slavii téměř nikdo. Znuděná recepční (nojo, bylo třičtvrtě na sedm) a mladý muž sedící na recepci - buď přítel nebo instruktor. A vono fakt - instruktor. Chystám si spinner, když přichází a že prý budu mít sólo hodinu, páč jsou přihlášení jen dva a z toho přišel jen jeden - já.

Ouha strouha, tak měním plány, beru si spinner v první řadě na kraji. Doufám, že ten druhý přijde později. Nepřišel! Moje předsevzetí, že to bude MOJE hodina jde rychle k šípku, když se dozvídám, co vše dnes pojedeme. Kope, kopec, running, kopec, kopec, kopec a když mi to půjde, tak si dáme i nějaký skoky!!! Se asi pos...

ObrazekVyrážíme. Rovinka, ještě jedna, provní kopec a hned ze sedla. Koukám na tep - nejde uhlídat. Snažím se vydejchat před runningem, ale stejně je to k ničemu. Závěrečný desetimunutový kopec dávám. Na skoky naštěstí nedošlo. Nebudu tu agónii dlouho protahovat - hodinu jsem přežil a snad i zítra budu chodit. V jedom člověku se to fakt nedalo odfláknout. Ale i tak jsme si to moc užil.

Moc odpočinková hodina to nebyla - průměrný tep 166 a maximální 196 mluví za vše. Ale v ůterý jdu zas, tak doufám, že to bude lepší. Kdyby se někdo chtěl přidat, tak každé úterý a čtvrtek v sedum na Generála Píky. Mám volných ještě 15 spinnerů! :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Spinning

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kris - to znam

6. 12. 2007 11:00

Hehe...neco mi to pripomina...nedavno jsem taky mela takove pekne solo na spinu...a skoncilo to uplne stejne. Teda spis zacalo vetou: tak si dame trochu do tela, ne? kdyz nas nebude nikdo brzdit...